Walentynki w Mediolanie/Bergamo od 146 PLN

Nie ma lepszego prezentu na Walentynki niż podróż lub po prostu jest to kolejny dobry pretekst na zaplanowanie kolejnej wyprawy. W dzisiejszej promocji Wizz Air możemy zaplanować wypad w lutym do Włoch od 146 PLN w dwie strony. Najniższe ceny dostępne dla członków Discount Club, możliwe dwa terminy podróży.

Mediolan Bergamo za 146,40 PLN

Naszą podróż z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 146,40 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 10 – 14 lutego 2014 roku. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

bgy1

Mediolan Bergamo za 162,40 PLN

Naszą podróż z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 162,40 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 14- 17 lutego 2014 roku. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

bgy2

Z lotniska Bergamo do centrum Mediolanu (stacja Centrale) dojedziemy np. autobusami Terravision za 5 EUR w jedną stronę. Planujecie podróż do Mediolanu? Przeczytajcie nasze krótkie przewodniki:

>>> Co warto zobaczyć w Mediolanie
>>> 5 miast Lombardii, które warto zobaczyć

Noclegi

Za czterodniowy nocleg (pokój dwuosobowy ze wspólną łazienką) w Mediolanie zapłacimy w sumie 604 PLN, czyli 76 PLN dziennie od osoby.

>>> Sprawdź ceny noclegów w Mediolanie

hotel

Za czterodniowy nocleg (pokój dwuosobowy ze śniadaniem) w Bergamo zapłacimy w sumie 671 PLN, czyli 84 PLN dziennie od osoby.

>>> Sprawdź ceny noclegów w Bergamo

hotel2

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment