Portugalia za 339 PLN. Faro i Porto w jednej podróży

W maju możemy zaplanować podróż do Portugalii za 339 PLN w dwie strony  – z Gdańska polecimy do Faro, wracamy z Porto. Do Portugalii dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair z przesiadką w Niemczech oraz Holandii, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Przeloty z Gdańska do Portugalii

Naszą podróż z Gdańska do Portugalii możemy zaplanować w terminie 12 – 21 maja 2014 roku:

  • Wizz Air: Gdańsk – Dortmund 74 PLN
  • Ryanair: Dortmund – Faro 25,99 EUR (109 PLN)
  • Ryanair: Porto – Eindhoven 26,99 EUR (114 PLN)
  • Wizz Air: Eindhoven – Gdańsk 9,99 EUR (42 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny. Nie jesteś jeszcze członkiem Wizz Air Discount Club? Przeczytaj nasz poradnik i korzystaj z niższych cen biletów. 100 PLN premii w punktach, które można wymienić na bilety oraz członkostwo w klubie Wizz Air Discount Club otrzymasz za darmo także z kartą Citibank Wizz Air (sprawdź ofertę Citibank).

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

gdndtm dtmfao
opoein eingdn

Noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli. Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 78 PLN zniżki (minimalna kwota rezerwacji 59 EUR).
>>> Wyszukiwarka hoteli
>>> airbnb

Z Faro do Porto

Z Faro do Porto możemy dostać się drogą lądową – rozkład jazdy pociągów znajdziemy na stronie CP. Z Faro do Porto możemy również dolecieć liniami Ryanair.

faoopo

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment