Porto w czerwcu za 346 PLN

W czerwcu możemy zaplanować podróż do Portugalii – z Gdańska do Porto polecimy za 346 PLN w dwie strony. Do Portugalii dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Przeloty z Gdańska do Porto

Naszą podróż z Gdańska do Porto możemy zaplanować w terminie 16 – 25 czerwca 2014 roku:

  • Wizz Air: Gdańsk – Eindhoven 34 PLN
  • Ryanair: Eindhoven – Porto 32,99 EUR (139 PLN)
  • Ryanair: Porto – Eindhoven 32,99 EUR (139 PLN)
  • Wizz Air: Eindhoven – Gdańsk 34 PLN

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny. Nie jesteś jeszcze członkiem Wizz Air Discount Club? Przeczytaj nasz poradnik i korzystaj z niższych cen biletów. 100 PLN premii w punktach, które można wymienić na bilety oraz członkostwo w klubie Wizz Air Discount Club otrzymasz za darmo także z kartą Citibank Wizz Air (sprawdź ofertę Citibank).

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

gdneingdn
einopoein

Noclegi

Przykładowe ceny noclegów w Portugalii: za dziewięciodniowy pobyt w Porto zapłacimy w sumie 618 PLN, czyli 34 PLN od osoby za dobę. Jeśli po raz pierwszy będziecie rezerwować noclegi w serwisie airbnb, to korzystając z naszego linku możecie obniżyć cenę noclegu o 78 PLN.

>>> Sprawdź ceny noclegów w Portugalii

hotel

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment