Z Gdańska do Londynu Luton za 108 PLN

We wrześniu możemy zaplanować podróż do Londynu – tanie loty z Gdańska do Londynu Luton oferują nam linie lotnicze Wizz Air. Ceny biletów obowiązują dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Przeloty z Gdańska do Londynu

Naszą podróż z Gdańska do Londynu Luton za 108 PLN (198 PLN w cenie regularnej) w dwie strony możemy zaplanować w terminach:

 • 9 – 10 września
 • 10 września*
 • 10 – 11 września
 • 10 – 14 września
 • 16 – 23 września
 • 17 – 23 września
 • 18 – 23 września
 • 19 – 23 września
 • 26 – 28 września

* – jednodniowa podróż

Obrazek 8

Obrazek 3

Obrazek 2

Nie jesteś jeszcze członkiem Wizz Air Discount Club? Przeczytaj nasz poradnik i korzystaj z niższych cen biletów.

Dojazd z lotniska

Z lotniska Luton do centrum Londynu dojedziemy m.in. autobusami easyBus. Ceny biletów zaczynają się od 1 GBP w jedną stronę (+ 0,50 GBP opłaty transakcyjnej).

Obrazek 4

Atrakcje w Londynie

Planujecie wypad do Londynu? Zajrzyjcie do naszych krótkich przewodników, co warto zobaczyć w Londynie, sprawdźcie nasze propozycje pieszych wycieczek po mieście oraz przeczytajcie o darmowych atrakcjach miasta. Wybieracie się na zakupy? Przeczytajcie, gdzie znajdziecie najlepsze sklepy w Londynie.

Noclegi w Londynie

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli. Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 78 PLN zniżki (minimalna kwota rezerwacji 59 EUR).
>>> Wyszukiwarka hoteli
>>> airbnb

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

3 Thoughts to “Z Gdańska do Londynu Luton za 108 PLN”

 1. marhac

  przylot 7.20 , easybus odjazd 7.40
  raczej bez szans – nawet Bolt siedzący przy drzwiach , z bagażem podręcznym i paszportem biometrycznym w ręku nie mógłby być pewien że zdąży 😉
  o tej godzinie ląduję kilka landryn z Polski – jak gdańska będzie pierwsza to spoko , jak nie , to nawet nie powąchamy spalin z busika

  1. latamyzgdanska

   Lataliśmy tym porannym rejsem i jeśli wylot był z Gdańska o czasie, to spokojnie udawało nam się zdążyć wyjść z lotniska w bardzo krótkim czasie – podróżując oczywiście z bagażem podręcznym i korzystając z automatycznych bramek do kontroli paszportów. Poza tym easyBus dopuszcza, że jak się spóźnisz na autobus, to możesz jechać następnym

 2. W sobotę leciałam samolotem z Gdańska do Londynu o 6.00 i byliśmy na miejscu ciut przed czasem, także zdążyliśmy nawet na autobus National Express o 7.25.

Leave a Comment