Konkurs: Kamperowe wyzwania z Travel Channel

Zapraszamy Was na konkurs zorganizowany wspólnie z Travel Channel! Już 26 maja startuje nowy program „Kamperowe wyzwania” na kanale Travel Channel, w którym uczestnicy będą walczyć o miano najdoskonalszych poszukiwaczy przygód. A w naszym konkursie do wygrania są trzy zestawy nagród dla podróżników!

Kamperowe wyzwania

Premiera nowego programu „Kamperowe wyzwania” już 26 maja o godzinie 21:00 na kanale Travel Channel! „Kamperowe wyzwania” to program, w którym Henry Cole i Amanda Byram goszczą pięć międzynarodowych, dwuosobowych drużyn, które na tle zachwycających nowozelandzkich krajobrazów i niesamowitego wybrzeża walczą o miano najdoskonalszych poszukiwaczy przygód.

Kamperowe wyzwania_collage_odcinek 4

Mające przed sobą wiele ekscytujących wyzwań drużyny podróżują kamperami. Testują granice swojej wytrzymałości, uczestnicząc w wyzwaniach turystycznych, dzięki którym mogą zanurzyć się w nowozelandzkiej kulturze i stylu życia, jak również konkurencjach, które sprawdzą ich pod kątem odporności psychicznej i fizycznej. Wyprawa pełna szalonych przygód, fascynujących informacji, barwnych postaci i tego, co najlepsze w Nowej Zelandii, zdecydowanie okaże się podróżą życia.

Kamperowe wyzwania_collage_odcinek 8

Konkurs

Nasz konkurs będzie trwał od 23 do 30 maja 2014 roku. Aby wziąć udział w naszym konkursie należy odpowiedzieć na dwa pytania: jedno zamknięte oraz drugie otwarte. Odpowiedzi należy przesłać za pomocą naszego formularza poniżej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 2 czerwca.

wpis

Nagrodą w konkursie są trzy zestawy akcesorii dla podróżników: mini głośnik do komórki, kosmetyczka, worek żeglarski oraz USB do samochodu. Regulamin konkursu dostepny jest tutaj.

Pytania:

1. Kto jest drugim prowadzącym program „Kamperowe wyzwania” obok  Henry’ego Cole’a:

a) Amanda Byram
b) Jenny Powell
c) Rob Bell

2. Mając do wyboru wakacje z plecakiem i autostopem a zaplanowaną wycieczkę, co wybierzesz i dlaczego? (odpowiedź na 300 znaków max.)


[contact-form-7 id=”20795″ title=”Konkurs”]

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Konkurs: Kamperowe wyzwania z Travel Channel”

  1. Nowa Zelandia cały czas figuruje w pierwszej piątce naszej listy miejsc do odwiedzenia 🙂

Leave a Comment