Wizz Air MultiPass na stałe w ofercie

Wizz Air zakończył okres próbny swojego planu subskrypcji lotów i włącza WIZZ MultiPass do swojej stałej oferty. Ten produkt daje pasażerom możliwość zablokowania ceny biletów i bagażu na cały okres 12 miesięcy. Oferta dostępna na trasach międzynarodowych do i z Polski.

Wprowadzony na rynek w czerwcu 2023 r. WIZZ MultiPass sprawdził się jako korzystna cenowo opcja podróżowania, która wzbudziła duże zainteresowanie wśród polskich podróżników. Z danych  przewoźnika wynika, że 50% abonentów MultiPass to głównie przedstawiciele pokolenia millenialsów, natomiast drugą co do wielkości grupą użytkowników MultiPass jest generacja X, która stanowi 29% wszystkich abonentów.

Aż 58% abonentów WIZZ MultiPass pochodzi z Warszawy, a ponad 47% wszystkich subskrypcji MultiPass zostało dokonanych przez kobiety. Spośród wszystkich tras Wizz Air pasażerowie MultiPass najczęściej wybierali trasy z Warszawy do Alicante, Barcelony, Teneryfy, Keflaviku i Londynu Luton.

WIZZ MULTIPASS: MIESIĘCZNA OPŁATA SUBSKRYPCYJNA

NA TRASY MIĘDZYNARODOWE Z POLSKI

 

PLAN SUBSKRYPCJI

W JEDNĄ STRONĘ

W DWIE STRONY

TYLKO BILET

279 PLN

558 PLN

BILET + WIZZ PRIORITY

437 PLN

874 PLN

BILET + 20 KG BAGAŻ REJESTROWANY

491 PLN

982 PLN

BILET + WIZZ PRIORITY + 20 KG BAGAŻ REJESTROWANY

649 PLN

1298 PLN

Polscy pasażerowie mogą wybrać, spośród szerokiej gamy dostępnych kierunków, lot w jedną lub w obie strony i zdecydować czy dodać usługę Wizz Priority i/lub limit bagażu. Podobnie jak w przypadku zwykłego biletu Wizz Air, dodatkowe usługi można kupić i dodać do rezerwacji przed lotem za pośrednictwem strony odprawa i rezerwacje.

Klienci mają możliwość zarezerwowania lotu od razu po rozpoczęciu subskrypcji i odbycia pierwszej podróży zaledwie pięć dni później. Wybierając kolejny miesiąc jako miesiąc początkowy abonamentu, klienci będą mogli skorzystać z lotu począwszy od szóstego dnia miesiąca i przez kolejne 29, 30 lub 31 dni, w zależności od miesiąca. Subskrypcja będzie odnawiana każdego pierwszego dnia miesiąca.

Istnieje również możliwość zakupu WIZZ MultiPass w połowie miesiąca, jeśli do końca tego miesiąca pozostało więcej niż 5 dni. Klient zostanie obciążony opłatą i będzie mógł wejść na pokład wybranego lotu w ciągu 5 dni. W tym przypadku pasażer wyraża jednak zgodę na skrócenie okna podróży w pierwszym miesiącu: abonament będzie odnawiany w dalszym ciągu każdego pierwszego dnia miesiąca.

Pasażerowie, którzy wykupili subskrypcję próbną, która obowiązuje przez 6 miesięcy, mogą teraz przejść na nową subskrypcję 12-miesięczną. Pasażerowie ci będą mogli zmienić subskrypcję, która rozpoczyna się w miesiącu po złożeniu wniosku. Oznacza to, że pasażerowie będą musieli uiścić nowy abonament i rozpocząć nowy 12-miesięczny plan subskrypcji już w miesiącu po złożeniu wniosku. Niemniej jednak poinformujemy pasażerów z wyprzedzeniem, że mogą przedłużyć subskrypcję o dodatkowe 12 miesięcy po pierwotnych 6 miesiącach. Jeżeli pasażerowie zmienią zdanie po zakupie nowego 12-miesięcznego abonamentu, będą mieli standardowe 14 dni na odstąpienie od umowy.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment