TUI: Nawet 650 PLN zniżki na wakacje w czerwcu

Biuro podróży TUI oferuje nam nawet 650 PLN zniżki na wakacje last minute w czerwcu. Nasz pakiet wakacyjny musimy zarezerwować na stronie biura podróży lub telefonicznie. Promocją objęte są wycieczki z dolotem samolotem na min. 6 dni dla dwóch osób. Zniżka naliczana jest od całkowitej kwoty rezerwacji. Promocja obowiązuje do 21 maja 2014 roku.

Przykładowe wycieczki samolotem z Gdańska w promocyjnej cenie na czerwiec możecie sprawdzić na stronie internetowej biura podróży TUI. Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

>>> Sprawdź ofertę promocyjną TUI

Bułgaria za 1029 PLN od osoby

Tygodniowy wypoczynek na Riwierze Bułgarskiej. W cenie przelot z Gdańska do Warny, transfer do hotelu, zakwaterowanie w hotelu 3*, śniadania.

>>> Kup wycieczkę do Bułgarii

bulgariaChorwacja za 1265 PLN od osoby

Tygodniowy wypoczynek na wyspie Korcula. W cenie przelot z Gdańska do Dubrownika, transfer do hotelu, zakwaterowanie w apartamentach, wyżywienie we własnym zakresie.

>>> Kup wycieczkę do Chorwacji

chorwacja

Fuerteventura za 1364 PLN od osoby

Tygodniowy wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich. W cenie przelot z Gdańska na Fuerteventurę, transfer do hotelu, zakwaterowanie w apartamentach 3*. Wyżywienie we własnym zakresie.

>>> Kup wycieczkę na Fuerteventurę

fue

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment