Brugia za 120 PLN

Zaplanuj podróż do Belgii. Tanie loty z Gdańska do Brukseli Charleroi za 78 PLN w dwie strony oferują nam linie lotnicze Wizz Air, dostępne terminy dla wszystkich. Z Charleroi do Brugii dojedziemy od 42 PLN w dwie strony.

Tanie loty z Gdańska do Brukseli Charleroi

Rezerwacji biletów z Gdańska do Brukseli Charleroi dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Dostępność biletów w najniższej cenie sprawdzić można za pomocą KALENDARZA LOTÓW. Cena obowiązuje przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny.

gdncrl

Z Charleroi do Brugii

Z lotniska Charleroi do Brugii dojedziemy autobusami Flibco. Czas podróży wynosi dwie godziny oraz 10 minut. Za przejazd w jedną stronę zapłacimy od 5 EUR od osoby.

crlbru

Noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli:


Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 85 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Co warto zobaczyć

Brugia to przepiękne miasteczko położone w północnej części Belgii, świetnie nadaje się na weekendowy wypad. Więcej o Brugii przeczytacie na naszym blogu.

brugia,weekend

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment