Weekend w Szwecji. Sztokholm Skavsta za 42 PLN

Zaplanuj weekend w Szwecji – z Gdańska do Sztokholmu Skavsta polecimy za 42 PLN w dwie strony. Przeloty odbywają się liniami Ryanair, cena dostępna dla wszystkich.

Przeloty z Gdańska do Sztokholmu Skavsta

Idealny weekend w Szwecji – z Gdańska wylatujemy w sobotę rano, wracamy w niedzielę wieczorem. Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.ryanair.com. Najniższe ceny biletów dostępne są we wrześniu oraz październiku. Dostępność biletów w najniższej cenie sprawdzić można za pomocą KALENDARZA LOTÓW. Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

PRZYKŁADOWE REZERWACJE
tanie,loty,gdansk,sztokholm

tanie,loty,gdansk,sztokholm1

Dojazd z lotniska

Z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu dojedziemy autobusami Flygbussarna Airport, za bilet w dwie strony zapłacimy 278 SEK (130 PLN). Można również z lotniska Skavsta dojechać autobusem miejskim (26 SEK w jedną stronę) do miasta Nykoping, skąd dalej do Sztokholmu dojedziemy pociągiem (od 105 SEK w jedną stronę).

Zwiedzanie Sztokholmu

Ile kosztuje weekend w Sztokholmie, co warto zobaczyć w mieście oraz jakie darmowe atrakcje znajdziemy w stolicy Szwecji – wszystkie informacje znajdziecie na naszym blogu.

sztokholm,cozobaczyc

Noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.

 

Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 85 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment