Portugalia za 305 PLN

Na przełomie maja oraz czerwca możemy zaplanować podróż na południe Portugalii – z Gdańska polecimy do Faro za 305 PLN w dwie strony. Do Portugalii dolecimy liniami Wizz Air oraz Ryanair z przesiadką w Niemczech oraz Norwegii, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Przeloty z Gdańska do Faro

Naszą podróż z Gdańska do Faro możemy zaplanować w terminie 26 maja – 2 czerwca 2014 roku:

  • Wizz Air: Gdańsk – Dortmund 34 PLN
  • Ryanair: Dortmund – Faro 22,99 EUR (96 PLN)
  • Ryanair: Faro – Oslo Rygge 29,99 EUR (125 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 99 NOK (50 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Od 1 grudnia na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

gdndtm dtmfao
faoryg ryggdn

Noclegi

Za tygodniowy pobyt w Faro zapłacimy w sumie 735 PLN, czyli 52 PLN od osoby dziennie. Jeśli po raz pierwszy będziecie rezerwować noclegi w serwisie airbnb, to korzystając z naszego linku możecie obniżyć cenę noclegu o 78 PLN.

>>> Sprawdź ceny noclegów w Faro

hotel

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment