Piza za 158 PLN

Tanie loty z Gdańska do Pizy

Zaplanuj podróż do Włoch – z Gdańska do Pizy polecimy za 158 PLN w dwie strony. Tanie loty z Gdańska do Pizy oferują nam linie lotnicze Ryanair, cena dostępna dla wszystkich.

Tanie loty z Gdańska do Pizy

Rezerwacji biletów do Włoch dokonujemy na stronie www.ryanair.com. Najniższe ceny biletów z Gdańska do Pizy dostępne są w kwietniu 2024 roku.

Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą lub PayPalem oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład Ryanair można zabrać bezpłatnie mały bagaż podręczny o wymiarach 40 x 20 x 25 lub wykupić pierwszeństwo wejście na pokład i zabrać dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

  • Gdańsk – Piza za 158 PLN

Co warto zobaczyć w Pizie?

Planując podróż do Pizy zajrzyjcie do naszego mini-przewodnika po mieście, gdzie znajdziecie skrót najważniejszych informacji, co warto zobaczyć w Pizie.

Cinque Terre

Z Pizy możemy zaplanować wypad do Cinque Terre – pociągiem dojedziemy z Pizy do Monterosso al Mare w godzinę i 10 minut, ceny biletów zaczynają się od 9 EUR w jedną stronę; rozkład oraz ceny biletów można sprawdzić na stronie Trenitalia. Wybierasz się do Cinque Terre? Zajrzyj do naszego krótkiego przewodnika, co warto zobaczyć.

Noclegi w Pizie

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.Booking.com

Auto

Planujesz podróż przez Toskanię? Sprawdź oferty wynajmu auta w Pizie!

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment