Paryż Beauvais za 68 PLN

W styczniu możemy zaplanować wypad do Francji – z Gdańska do Paryża Beauvais dolecimy za 68 PLN w dwie strony. Tanie loty z Gdańska do Paryża Beauvais oferują nam linie lotnicze Wizz Air.

Przeloty z Gdańska do Paryża

Naszą podróż z Gdańska do Paryża Beauvais za 68 PLN (158 PLN w cenie regularnej) w dwie strony możemy zaplanować w terminie 12 – 16 stycznia 2015 roku:

tanielotyparyz

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny.

Dojazd z lotniska

Z lotniska Beauvais do centrum Paryża dojedziemy autobusem za 16 EUR w jedną stronę lub 32 EUR w dwie strony. Można również skorzystać z BlaBlaCar, gdzie osoby oferują przejazd z Beauvais do Paryża od 5 EUR od osoby.

Noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli. Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 78 PLN zniżki (minimalna kwota rezerwacji 59 EUR).
>>> Wyszukiwarka hoteli
>>> airbnb

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment