Jeden lub dwa dni w Londynie. Przeloty na Luton za 168 PLN

W czerwcu możemy zaplanować jedno- lud dwudniowy wypad do Londynu – tanie loty z Gdańska do Londynu Luton oferują nam linie lotnicze Wizz Air. Ceny biletów obowiązują dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Przeloty z Gdańska do Londynu

Naszą jednodniową podróż z Gdańska do Londynu Luton za 168 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 24 czerwca:

gdnltngdn

Naszą dwudniową podróż z Gdańska do Londynu Luton za 168 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 24 – 25 czerwca:

gdnltngdn2

Dojazd z lotniska

Z lotniska Luton do centrum Londynu dojedziemy m.in. autobusami easyBus. Planując wypad do Londynu w terminie 24 czerwca za dojazd z lotniska do centrum i z powrotem zapłacimy w sumie 6.99 GBP (zawiera opłatę transakcyjną).

easybus

Atrakcje w Londynie

Planujecie wypad do Londynu? Zajrzyjcie do naszych krótkich przewodników, co warto zobaczyć w Londynie, sprawdźcie nasze propozycje pieszych wycieczek po mieście oraz przeczytajcie o darmowych atrakcjach miasta. Wybieracie się na zakupy? Przeczytajcie, gdzie znajdziecie najlepsze sklepy w Londynie.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment