Londyn w 1 dzień. Przeloty za 108 PLN

We wrześniu możemy zaplanować jednodniowy wypad do Londynu – tanie loty z Gdańska do Londynu Luton oferują nam linie lotnicze Wizz Air. Ceny biletów obowiązują dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Przeloty z Gdańska do Londynu

Naszą jednodniową podróż z Gdańska do Londynu Luton za 108 PLN (198 PLN w cenie regularnej) w dwie strony możemy zaplanować w terminie 9 września 2014 roku

tanielotylondyn

Dojazd z lotniska

Z lotniska Luton do centrum Londynu dojedziemy m.in. autobusami easyBus. Za transfer z lotniska Luton do centrum Londynu w dniu 9 września 2014 roku zapłacimy w sumie 4,50 GBP (zawiera opłatę transakcyjną w wysokości 0,50 GBP).

london

Atrakcje w Londynie

Planujecie wypad do Londynu? Zajrzyjcie do naszych krótkich przewodników, co warto zobaczyć w Londynie, sprawdźcie nasze propozycje pieszych wycieczek po mieście oraz przeczytajcie o darmowych atrakcjach miasta. Wybieracie się na zakupy? Przeczytajcie, gdzie znajdziecie najlepsze sklepy w Londynie.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment