Majorka za 297 PLN. Fuerteventura za 397 PLN

Kolejna świetna propozycja przelotów czarterowych, tym razem do Hiszpanii! Z Gdańska polecimy bezpośrednio na Majorkę za 297 PLN w dwie strony oraz na Fuerteventurę za 397 PLN w dwie strony. W cenę biletu wliczony jest przewóz bagażu rejestrowanego oraz ubezpieczenie.

Przeloty z Gdańska na Majorkę

Przelot z Gdańska do Majorkę możemy zarezerwować na stronie Tui. W cenę biletu wliczony są już wszystkie podatki oraz opłaty, przewóz bagażu rejestrowanego (20 kg) oraz ubezpieczenie. Naszą podróż na Majorkę możemy zaplanować w terminie 22 – 29 czerwca 2014 roku.

>>> Kup bilet z Gdańska na Majorkę

pmi

Przeloty z Gdańska na Fuerteventurę

Przelot z Gdańska do Fuerteventurę możemy zarezerwować na stronie Tui. W cenę biletu wliczony są już wszystkie podatki oraz opłaty, przewóz bagażu rejestrowanego (20 kg) oraz ubezpieczenie. Naszą podróż na Fuerteventurę możemy zaplanować w terminie 22 – 29 czerwca 2014 roku.

>>> Kup bilet z Gdańska na Fuerteventurę

fue2

Noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli. Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 78 PLN zniżki (minimalna kwota rezerwacji 59 EUR).
>>> Wyszukiwarka hoteli
>>> airbnb

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment