Barcelona na jeden dzień za 251 PLN

Zaplanuj jednodniową podróż do Hiszpanii – z Gdańska do Barcelony polecimy za 251 PLN w dwie strony. Tanie loty do Hiszpanii oferują nam linie lotnicze Ryanair oraz Wizz Air.

Tanie loty z Gdańska do Barcelony

Naszą jednodniową wycieczkę do Hiszpanii zaplanować możemy w terminie 1 grudnia 2023 roku. Podróż z Gdańska do Barcelony odbywa się na pokładzie linii Ryanair oraz Wizz Air, a rezerwacji biletów dokonujemy odpowiednio na stronach przewoźników: www.ryanair.com oraz www.wizzair.com.

  • Ryanair: Gdańsk – Barcelona 136 PLN
  • Wizz Air: Barcelona – Gdańsk 24,99 EUR (115 PLN)

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą lub PayPalem oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. W podróż z Ryanair możemy zabrać bezpłatnie jedną małą sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 40 x 20 x 25 cm.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z bagażem podręcznym o wymiarach 40 x 30 x 20 cm.

Co warto zobaczyć?

Planujecie podróż do Barcelony? Zajrzyjcie do naszego przewodnika po mieście: 5 propozycji pieszych spacerów po Barcelonie.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment