Z Gdańska do Amsterdamu od 227 PLN

Z Gdańska do Amsterdamu dotrzemy na dwa sposoby – możemy bezpośrednio polecieć liniami Eurolot z Gdańska do Amsterdamu lub polecieć liniami Wizz Air do Eindhoven, skąd dalej autobusem dojechać do Amsterdamu.

Z Gdańska do Amsterdamu

Bezpośrednie loty z Gdańska do Amsterdamu oferują linie lotnicze Eurolot. Loty odbywają się pięć razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku. Ceny biletów zaczynają się od 399 PLN w dwie strony – w cenę biletu wliczony jest przewóz bagażu rejestrowanego (do 20 kg) oraz bagażu podręcznego, a także poczęstunek na pokładzie. Najniższe ceny lotów dostępne są obecnie od sierpnia do końca października 2014 roku.

>>> Kup bilety z Gdańska do Amsterdamu

Obrazek 2

Z Gdańska przez Eindhoven do Amsterdamu

Z Gdańska do Eindhoven dolecimy liniami Wizz Air – ceny biletów zaczynają się od 68 PLN w dwie strony dla członków Discount Club. Loty do Eindhoven odbywają się cztery razy w tygodniu: poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Bagaż rejestrowany oraz duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Obrazek 1

Z lotniska Eindhoven dojedziemy autobusami Terravision do Amsterdamu w 1h45min. Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się od 22,50 EUR, za podróż powrotną zapłacimy 38,50 EUR (163 PLN) przy rezerwacji biletów przez internet.

>>> Kup bilety z Eindhoven do Amsterdamu

Obrazek 3

Z lotniska dojedziemy autobusem w ok. 20 minut do stacji kolejowej w Eindhoven, bilet w jedną stronę kosztuje 3,50 EUR (15 PLN) od osoby. Z Eindhoven dojedziemy pociągiem w 1h20minut do Amsterdamu, za bilet zapłacimy 18,70 EUR w jedną stronę, bilet w dwie strony kosztuje 37,40 EUR (158 PLN). Rozkład pociągów oraz ceny możemy sprawdzić tutaj.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment