Alicante w maju za 261 PLN

W maju możemy zaplanować krótką podróż na wybrzeże Hiszpanii – tanie loty z Gdańska do Alicante za 261 PLN w dwie strony oferują nam linie lotnicze Wizz Air oraz Ryanair z przesiadką w Norwegii.

Przeloty z Gdańska do Alicante

Naszą podróż z Gdańska do Alicante możemy zaplanować w terminie 13 – 17 maja:

  • Wizz Air: Gdańsk – Oslo Torp 34 PLN
  • Ryanair: Oslo Torp – Alicante 174 NOK (88 PLN)
  • Ryanair: Alicante – Haugesund 25,99 EUR (109 PLN)
  • Wizz Air: Haugesund – Gdańsk 59 NOK (30 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) i przy podróży tylko z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest płatny (aktualny cennik).

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Od 1 grudnia na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

gdntrf trfalc
alchau haugdn

Noclegi

Za czterodniowy pobyt w Alicante zapłacimy w sumie 320 PLN. Jeśli po raz pierwszy będziecie rezerwować noclegi w serwisie airbnb, to korzystając z naszego linku możecie obniżyć cenę noclegu o 77 PLN.

>>> Sprawdź ceny noclegów w Alicante

hotel

 

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Alicante w maju za 261 PLN”

  1. lena

    Hej leci ktoś 13.05 do Alicante? straszna lipa bo samolot dolatuje na miejsce o 23.15, a wszystkie środki transportu komunikacji miejskiej odjeżdżają ostatnie o 23.00, potem dopiero nad ranem :/ szukam osób, które się zrzucą razem na taksę do centrum (ok.19 euro)

Leave a Comment