Rodzinna oferta Wizz Air: 50% ceny biletu wraca na konto WIZZ

Linie lotnicze Wizz Air przygotowały specjalną promocję dla podróżujących rodzin – „Bilecikowe” – dzięki której połowa ceny biletu dla dziecka powędruje na nasze konto WIZZ.

Rodzinna promocja Wizz Air Bilecikowe ma jedynie zastosowanie do rynku polskiego (loty z/do Polski) i jest dostępna wyłącznie na polskiej wersji językowej wizzair.com. Promocja obejmuje rezerwacje indywidualne (do 2 osób dorosłych w jednej rezerwacji), przy podróży z dziećmi do 14 roku życia i/lub niemowlętami (maksymalnie czworo dzieci na rezerwacji).

1

W przypadku rezerwacji obejmujących dzieci i/lub niemowlęta, 50% ceny biletu dziecka i opłaty za niemowlę zostanie automatycznie przelane na konto WIZZ z którego dokonano rezerwacji, jako zasilenie konta.

2

Suma zasilenia obliczana jest wyłącznie od ceny biletu z wyłączeniem opłaty administracyjnej. Sumę uzyskaną z tytułu promocji można wykorzystać na zakup lotów, których operatorem jest Wizz Air Hungary Ltd. (Wizz Air) oraz wszelkich usług dostępnych w odpowiednim procesie rezerwacyjnym na wizzair.com za wyjątkiem usługi wynajmu samochodów, a także na aplikacjach mobilnych oraz za w Call Center, w ciągu jednego roku od zasilenia

Regulamin promocji Bilecikowe jest dostępny tutaj.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment