Londyn w jeden dzień. Przeloty na Luton za 108 PLN

W marcu możemy zaplanować jednodniową podróż do Londynu – z Gdańska polecimy na lotnisku Luton za 108 PLN w dwie strony. Przeloty odbywają się liniami Wizz Air, podane ceny biletów obowiązują dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny. Z lotniska Luton do centrum Londynu najtaniej dojedziemy easyBusem – za przejazd w jedną stronę zapłacimy od 2 GBP (+ 0,50 GBP opłaty manipulacyjnej).

Przeloty

Jednodniowe wycieczki z Gdańska do Londynu możemy zaplanować w terminach:

  • 19 marca
  • 26 marca

gdnltn

Dojazd z lotniska

Z lotniska Luton do centrum Londynu dojedziemy m.in. autobusami easyBus, ceny biletów zaczynają się od 2 GBP w jedną stronę (plus opłata transakcyjna 0,50 GBP od całej rezerwacji). Planując jednodniowy wypad do Londynu w terminie 19 marca za dojazd z lotniska do centrum i z powrotem zapłacimy w sumie 6,49 GBP (zawiera opłatę transakcyjną).

easybus

Atrakcje w Londynie

Planujecie wypad do Londynu? Zajrzyjcie do naszych krótkich przewodników, co warto zobaczyć w Londynie oraz przeczytajcie o darmowych atrakcjach miasta. Wybieracie się na zakupy? Przeczytajcie, gdzie znajdziecie najlepsze sklepy w Londynie.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment