Londyn na jeden dzień za 108 PLN

W listopadzie możemy zaplanować jednodniowy wypad do Londynu – za przelot z Gdańska na lotnisko Luton zapłacimy 108 PLN w dwie strony. Tanie loty z Gdańska do Londynu Luton oferują nam linie lotnicze Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club. Dostępne dwa termin podróży.

Naszą jednodniową podróż do Londynu możemy zaplanować na:

  • 27 listopada
  • 28 listopada.

Istnieje również możliwość wybrania się do Londynu na dwa dni – wylot 27 listopada rano, powrót 28 listopada wieczorem.

Z Gdańska wylatujemy o godzinie 6:00, na Luton lądujemy o godzinie 7:25 lokalnego czasu. Wracamy z Londynu o godzinie 20:25, w Gdańsku lądujemy o 23:35. Za przelot w dwie strony zapłacimy 108 PLN w dwie strony.  Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

Obrazek 4

Z lotniska Luton do centrum Londynu najtaniej dojedziemy easyBusem – za przejazd w jedną stronę zapłacimy od 2 GBP (+ 0,50 GBP opłaty manipulacyjnej). Planujecie wypad do Londynu? Zajrzyjcie do naszych krótkich przewodników, co warto zobaczyć w Londynie oraz przeczytajcie o darmowych atrakcjach miasta.

 

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

2 Thoughts to “Londyn na jeden dzień za 108 PLN”

  1. Maciek

    termin 27 listopada – już chyba nieaktualne… (teraz jest 74+54 zł).

    1. latamyzgdanska

      To pewnie ktoś już wykupił bilety 🙂

Leave a Comment