Last minute: Tunezja All Inclusive za 879 PLN

Last minute do Tunezji – tygodniowy wypoczynek All Inclusive w Hammamet za 879 PLN od osoby. W cenie przelot z Gdańska do Tunezji oraz zakwaterowanie w hotelu 3*.

Oferta dostępna w biurze podróży Itaka. Naszą podróż do Tunezji możemy zaplanować w terminie 5 – 12 czerwca 2014 roku. W cenę wycieczki 879 PLN wliczony jest przelot z Gdańska do Monastyru (w cenie bagaż rejestrowany 20 kg), transfer do hotelu, zakwaterowanie w hotelu 3*, wyżywienie All Inclusive oraz ubezpieczenie.

O hotelu: „Dar” po arabsku znaczy „dom”, co doskonale oddaje gościnny charakter hotelu. Razem z siostrzanym hotelem Omar Khayam tworzy sympatyczny wakacyjny kompleks, znakomicie przygotowany na przyjęcie Gości, którzy lubią wypoczywać aktywnie i brać udział w zorganizowanych zajęciach sportowych i programach rozrywkowych. Na miejscu ładnie urządzone centrum wellness z bogatą ofertą zabiegów relaksacyjnych i kosmetycznych. Piękna piaszczysta plaża, dobry poziom all inclusive, atrakcje dla najmłodszych – to wszystko w przyjaznym tunezyjskim „Domu”.

>>> Kup wycieczkę do Tunezji za 879 PLN

tunezja

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment