Last minute: Kos (Grecja) All Inclusive za 999 PLN

Last minute do Grecji – na tygodniowe wakacje All Inclusive na wyspie Kos polecimy już za 999 PLN od osoby. W cenie przeloty z Gdańska na Kos oraz zakwaterowanie w hotelu 4*.

Oferta dostępna jest w biurze podróży Itaka. Nasze greckie wakacje możemy zaplanować w terminie 10 – 17 maja 2014 roku. W cenie wycieczki mamy przelot z Gdańska na Kos z bagażem rejestrowanym, transfer do hotelu, zakwaterowanie w hotelu 4*, wyżywienie All Inclusive oraz ubezpieczenie.

O hotelu: Wymarzony na rodzinne wczasy, idealny dla miłośników aktywnych wakacji. Imponujący kompleks basenów, w tym nawet basen ze sztucznymi falami, zachwyca każdego bez względu na wiek. Maluchy uwielbiają zabawę w hotelowym parku wodnym i rozrywki w miniklubie. Profesjonalny serwis gwarantuje renomowana grupa Aquis Hotels & Resorts – specjaliści w oferowaniu fantastycznych hoteli w pięknych miejscach Grecji. Komfortowe warunki pobytu, masa atrakcji sportowych, urozmaicone i smaczne potrawy w ramach all inclusive, miła obsługa – znakomity wybór i gwarantowane tylko miłe wspomnienia z Kos.

>>> Kup wycieczkę na Kos za 999 PLN

Obrazek 1

 

 

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment