50% zniżki na przewóz sprzętu narciarskiego w Wizz Air

Wizz Air przygotował specjalną promocję dla pasażerów planujących podróż na narty – rezerwując dziś i jutro (14-15.01.2014) bilety na stronie przewoźnika na przewóz sprzętu narciarskiego zapłacimy o połowę mniej.

Według cennika opłat dodatkowych za przewóz sprzętu sportowego zapłacimy teraz 84 PLN w jedną stronę od pasażera od jednej sztuki dodatkowego bagażu. Ta sama opłata uiszczona na lotnisku wynosi 126 PLN.

narty

 

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

2 Thoughts to “50% zniżki na przewóz sprzętu narciarskiego w Wizz Air”

  1. Michał

    Orientujecie się może jak w praktyce wygląda sprawa przewozu sprzętu sportowego w Wizzair? Co to jest jedna sztuka sprzętu sportowego? Na stronie informacja jest dość lakoniczna, na lotnisku Pani też nie była pewna. Sprzęt narciarski to buty, nartym kijki i kask. Czy muszę to wszystko zapakować do jednego pokrowca? Jeśli tak, to czy mogę zapakować dwie pary nart i butów do jednego pokrowca? Czy jest jakiś limit wagi? Wiem, że to nie jest do końca miejsce na takie pytania, ale może ktoś ma w tym zakresie doświadczenie.

    1. latamyzgdanska

      Z tego co wiemy, to kiedyś było tak, że w pokrowcu mogły się znajdować narty i kijki, natomiast buty narciarskie trzeba było umieścić w bagażu rejestrowanym.

Leave a Comment