Kopenhaga na weekend za 196 PLN

Zaplanuj wypad do stolicy Danii – z Gdańska do Malme polecimy za 78 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla wszystkich. Z lotniska w Malme do Kopenhagi dojedziemy za 118 PLN w dwie strony.

Przeloty z Gdańska do Malme

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Naszą podróż możemy zaplanować w terminie 12 – 15 stycznia 2017 roku. Dostępność terminów w najniższej cenie sprawdzić można za pomocą KALENDARZA LOTÓW. Cena obowiązuje przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Z Malme do Kopenhagi

Z lotniska Malme do Kopenhagi dojedziemy autobusami Neptunbus za 100 DKK (59 PLN) w jedną stronę. Rozkład jazdy autobusów dostosowany jest do rozkładu lotów Wizz Air. Bilety można rezerwować na stronie przewoźnika Neptunbus (min. 2 dni przed planowaną podróżą).

neptun

Noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 85 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Auto

Top