Sycylia za 249 PLN

Zaplanuj podróż na Sycylię – za przeloty z Gdańska do Palermo zapłacimy w sumie 249 PLN w dwie strony. Tanie loty z Gdańska na Sycylię oferują nam linie lotnicze Wizz Air oraz Ryanair z przesiadką.

Tanie loty z Gdańska na Sycylię

Naszą podróż z Gdańska na Sycylię możemy zaplanować w terminie 13 – 20 marca 2018 roku.

  • Wizz Air: Gdańsk – Mediolan Bergamo 44 PLN
  • Ryanair: Mediolan Bergamo – Palermo 19,99 EUR (83 PLN)
  • Ryanair: Palermo – Mediolan Bergamo 19,99 EUR (83 PLN)
  • Wizz Air: Mediolan Bergamo – Gdańsk 39 PLN

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. W podróż z Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach (55 x 40 x 20 cm) i drugą mniejszą.

Bilety Wizz Air: Najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

 

Zwiedzanie Sycylii

Planujecie podróż na Sycylię? Sprawdźcie, co warto zobaczyć na Sycylii + kilka praktycznych informacji o podróżowaniu po wyspie:

sycylia,cowartozobaczyc

Noclegi na Sycylii

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.


Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 100 PLN zniżki (minimalna kwota rezerwacji 59 EUR).

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Wypożycz auto

Top