Bukareszt za 150 PLN

Zaplanuj podróż do Rumunii – z Gdańska do Bukaresztu polecimy za 150 PLN w dwie strony. Tanie loty do Bukaresztu oferują nam linie lotnicze Wizz Air oraz Ryanair z przesiadką.

Tanie loty z Gdańska do Bukaresztu

Naszą podróż z Gdańska do Bukaresztu możemy zaplanować w terminie 19 – 22 stycznia 2018 roku. Za bilety z Gdańska do Bukaresztu zapłacimy w sumie 150 PLN w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Dortmund 39 PLN
  • Wizz Air: Dortmund – Bukareszt 9,99 EUR (42 PLN)
  • Wizz Air: Bukareszt – Sztokholm Skavsta 39 RON (36 PLN)
  • Ryanair: Sztokholm Skavsta – Gdańsk 76 SEK (33 PLN)

Bilety Wizz Air: Najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

Noclegi w Bukareszcie

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 85 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Auto

Top