Zaplanuj wycieczkę do Legolandu. Z Gdańska do Billund za 78 PLN

Zaplanuj podróż do Legolandu® w Danii. Z Gdańska do Billund dolecimy za 78 PLN w dwie strony liniami Wizz Air. Cena dostępna dla członków Discount Club.

Tanie loty z Gdańska do Billund

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Cena obowiązuje dla członków Discount Club przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z bagażem podręcznym o wymiarach 40 x 30 x 20 cm.

Bilety wstępu do Legolandu

Korzystając z oferty promocyjnej na Grouponie możemy kupić 2-dniowe bilety wstępu do Legolandu® w niższej cenie. Wydrukowany groupon (z wyraźnym kodem) należy okazać przed wejściem do Legolandu. Kupon ważny jest do 3 listopada 2019 roku.

>>> Kup bilety wstępu do Legolandu® <<<

W promocyjnej cenie dostępne są bilety:

  • 449 zł za bilet dla 3 osób (2 dorosłych i 1 dziecko lub 1 dorosły i 2 dzieci)
  • 599 zł za bilet dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci lub 1 dorosły i 3 dzieci),
  • 749 zł za bilet dla 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci lub 1 dorosły i 4 dzieci).

Co warto zobaczyć

Region Billund świetnie nadaje się na rodzinne wakacje, czekają tam trzy wyjątkowe atrakcje dla rodzin podróżujących z dziećmi. My polecamy również wycieczkę do miasta Aarhus. O tym, co warto zobaczyć w tej części Danii znajdziecie u nas na blogu. Bezpłatny bilet wstępu dla dziecka do Legolandu (przy zakupie biletu dla dorosłej osoby) możecie pobrać ze strony zaprzyjaźnionego portalu Dziecko w podróży.

legoland,dania

Rezerwuj noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli:


Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 100 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

Top