Zorza polarna i koło podbiegunowe od 282 PLN

Przygotowaliśmy specjalną propozycję dla miłośników dalekiej północy, zimnych klimatów i poszukiwaczy pięknych widoków, czyli zorzy polarnej. Z Gdańska lecimy do Trondheim, skąd dalej samolotem udajemy się do miejscowości Tromso, położonej za kołem podbiegunowym. Za przeloty zapłacimy w sumie 282 PLN w dwie strony.

Naszą podróż na północ Norwegii możemy zaplanować np. w terminie 15 – 22 stycznia 2014 roku. 15 stycznia lecimy liniami Wizz Air z Gdańska do Trondheim, mamy jeden pełny dzień na zwiedzanie miasta. 17 stycznia wylatujemy liniami Norwegian z Trondheim do Tromso, gdzie spędzamy w sumie trzy dni. Wracamy 20 stycznia liniami Norwegian z Tromso do Trondheim. Ponownie mamy krótką przerwę w podróży na dalsze zwiedzanie Trondheim. 22 stycznia wracamy liniami Wizz Air z Trondheim do Gdańska.

  • (15.01) Wizz Air: Gdańsk – Trondheim 34 PLN
  • (17.01) Norwegian: Trondheim – Tromso 107 PLN
  • (20.01) Norwegian: Tromso – Trondheim 107 PLN
  • (22.01) Wizz Air: Trondheim – Gdańsk 34 PLN

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny. Więcej o klubie Discount Club przeczytacie w naszym poradniku.

Bilety Norwegian: Cena dostępna jest dla wszystkich pasażerów przy płatności kartą debetową i przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

gdntrd


trdtro

Zorza polarna widziana z Tromso:

AuroraTromso1

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment