Zmiany w letniej siatce połączeń Ryanair

Linie lotnicze Ryanair wprowadzają zmiany w swojej letniej siatce połączeń z Gdańska – jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika zmniejszeniu ulegnie częstotliwość rejsów na popularnych trasach.

Od czerwca 2020 roku loty z Gdańska na Maltę będą realizowane raz w tygodniu, w środy. Obecnie rejsy na tej trasie odbywają się dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele.

Połączenie z Gdańska do Barcelony Reus będzie realizowane tylko w kwietniu oraz w maju, od czerwca nie ma już dostępnych żadnych lotów do Hiszpanii. Rzadziej polecimy także do Alicante – od czerwca rejsy na słoneczne wybrzeże Hiszpanii będą się odbywały raz w tygodniu, w czwartki.

Od czerwca 2020 roku loty między Gdańskiem a Kopenhagą będą się odbywały sześć zamiast siedem razy w tygodniu – z rozkładu wypadną piątkowe loty do Danii. Wraz z początkiem czerwca Ryanair ograniczy częstotliwość lotów do Dublina (z 5 do 4 tygodniowo), Oslo Torp (z 7 do 6 tygodniowo), Leeds Bradford (z 4 do 2 tygodniowo), Manchesteru (z 3 do 2 tygodniowo) oraz Kijowa Boryspol (z 3 do 2 tygodniowo). Ryanair zmniejszy także częstotliwość rejsów do Grecji – od czerwca 2020 roku loty z Gdańska do Aten będą się odbywały raz w tygodniu, we wtorki.

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment