Zimowa Macedonia na narty. Loty do Skopje za 183 PLN dla WDC (361 PLN dla wszystkich)

W styczniu możemy zaplanować zimowy wypad (na narty i nie tylko) do Macedonii – za przelot z Gdańska do Skopje zapłacimy w sumie 183 PLN od osoby w dwie strony. Do Macedonii dolecimy liniami Wizz Air, najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku, a w drodze powrotnej możemy sobie zaplanować jeszcze jednodniowe zwiedzanie Londynu.

Naszą podróż z Gdańska do Skopje możemy zaplanować w terminie 20 – 29 stycznia 2014 roku. Za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 183 PLN (361 PLN dla wszystkich) w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Sztokholm Skavsta 34 PLN
  • Wizz Air: Sztokholm Skavsta – Skopje 69 SEK (33 PLN)
  • Wizz Air: Skopje – Londyn Luton 869 MKD (59 PLN)
  • Wizz Air: Londyn Luton – Gdańsk 11,49 GBP (57 PLN)

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

gdnnyo nyoskp
 skpltn  ltngdn

Oprócz zwiedzania Skopje, możemy zaplanować również krótki wypad na narty do Mavrovo, gdzie na nartach czy snowboardzie można szusować od listopada do kwietnia. Ceny karnetów ski-pass i inne informacje znajdziecie tutaj.

 

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment