Z Hamburga do Meksyku za 1455 PLN

Macie spakowane walizki? Mamy dla Was propozycję last-minute do Meksyku – za przelot z Hamburga do Cancun zapłacimy 350 EUR w dwie strony, w cenę biletu wliczony mamy już przewóz bagażu rejestrowanego. Z Gdańska dolecimy do Hamburga Lubeki liniami Wizz Air, następnie musimy dostać się z Lubeki do Hamburga. Możemy również dojechać bezpośrednio do Hamburga autokarem z Gdańska nawet za 300 PLN w dwie strony.

Nasz przelot z Hamburga do Cancun rezerwujemy na stronie TUI (klik). Za przelot do Meksyku zapłacimy 350 EUR, czyli 1455 PLN. W cenę biletu wliczony jest przewóz jednej sztuki bagażu rejestrowanego o wadze do 20 kg. Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (np. Visa Electron), przy płatności kartą kredytową doliczona zostanie opłata w wysokości 7 EUR.


meksyk

Z Gdańska do Hamburga Lubeki dolecimy już od 358 PLN w dwie strony. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) i przy podróży tylko z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest płatny.

gdnlbc

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

2 Thoughts to “Z Hamburga do Meksyku za 1455 PLN”

  1. Woobee

    Trzeba pamiętać jeszcze że bilet autobusowy Flueghafen Luebeck-Hamburg to 40 zł (więc +80 zł). Ceny biletu S-bahnu hamburskiego do Ohlsdorfu (lotniska) nie znam ale też trzeba doliczyć pewnie z 20 zł w dwie strony

  2. Woobee

    Taniej niż Wizzairem przez Luebeck + nocki w hamburgu bezie autobusem z Gdańska.

Leave a Comment