Z Gdańska do Lublina za 9 PLN

Tanie podróżowanie po Polsce – tym razem polecimy z Gdańska do Lublina z przesiadką w Oslo Torp za 9 PLN w jedną stronę. Niestety działa to tylko w jedną stronę oraz tylko we wtorki i czwartki.

Z Gdańska wylatujemy liniami Wizz Air o godzinie 6:10, w Oslo Torp lądujemy o 7:45. Z Oslo Torp ponownie z Wizz Air wylatujemy o 14:25, w Lublinie lądujemy o 16:40. Za bilety zapłacimy:

  • Gdańsk – Oslo Torp 4 PLN
  • Oslo Torp – Lublin 9 NOK (5 PLN)

Cena obowiązuje dla członków klubu Discount Club (dawny Xclusive Club) posiadających kartę Citibank Wizz Air oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

Uwaga: Podróż odbywamy na własną odpowiedzialność, gdyż niskokosztowe linie Wizz Air nie zapewniają przesiadek. W razie np. problemów pogodowych i spóźnienia się na kolejny lot nie przysługują nam prawa do darmowej zmiany rezerwacji etc.

 

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment