WYNIKI KONKURSU Latam tanio z Ryanair

Przysłaliście do nas mnóstwo wspaniałych historii lotniczych i choć chcielibyśmy nagrodzić każdego z Was, to zwycięzca może być tylko jeden. Nagrodę w konkursie „Latam tanio z Ryanair” otrzymuje…

MIKOŁAJ SZLAGOWSKI !!!

Historia Mikołaja spełniła wszystkie nasze oczekiwania – pokazuje nam, jak tanim kosztem można zwiedzić Europę z Ryanairem rozpoczynając swoją podróż w Gdańsku. Przeczytajcie:

Najbardziej odlotowe połączenie, jakim leciałem z Gdańska, składało się z 8 lotów i miało miejsce w kwietniu ubiegłego roku. Założenie było proste – w 2 tygodnie zwiedzić z podręcznym bagażem jak najwięcej miejsc w Hiszpanii. Nie muszę chyba dodawać, że jako student, chciałem wydać na całą podróż jak najmniej. Po kliku zarwanych nocach, przeszukaniu strony Ryanair’a wzdłuż i wszerz, przeanalizowaniu kilkunastu wariantów, znalazłem ten optymalny. Z Gdańska poleciałem na lotnisko we Frankfurcie Hahn, gdzie spędziłem noc. Potem prosto do starego Santiago de Compostela z jego monumentalną katedrą. Stamtąd przemieściłem się do Reus i busem do pełnej turystów stolicy Katalonii – Barcelony. Z miasta Gaudiego poleciałem do pachnącej pomarańczami Sewilli. Następnym przystankiem była Walencja z jej niesamowitym futurystycznym „Miastem Sztuki i Nauki”. Potem szybki lot na imprezową Ibizę i po bezsennej nocy po raz drugi wylądowałem w porcie w Reus (tym razem, żeby zobaczyć też samo miasto). Ostatnim etapem była podróż do Krakowa i stamtąd pociągiem z powrotem do Gdańska. To było naprawdę dobrze wydane 500 zł.

Gratulujemy Mikołajowi – otrzymuje od nas voucher dla dwóch osób w dwie strony na dowolnej trasie z Gdańska. Z Mikołajem skontaktujemy się drogą mailową w sprawie przekazania nagrody. Życzymy wielu kolejnych udanych i tanich podróży!

Sponsorem nagrody jest Ryanair.

To może Ciebie zainteresować

2 Thoughts to “WYNIKI KONKURSU Latam tanio z Ryanair”

  1. Z takim Panem mogłabym się wybrać w taką podróż ; ) Gratuluję !

Leave a Comment