Wyniku konkursu Kamperowe Wyzwania

Mamy dla Was wyniki naszego konkursu „Kamperowe wyzwania”  zorganizowanego wspólnie z Travel Channel! Z nadesłanych odpowiedzi wynika, że większość z Was wybrałaby podróże z plecakiem autostopem. Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, jednak mamy tylko trzy zestawy nagród dla podróżników, które ufundował właśnie Travel Channel.

Przypomnimy jeszcze, co wchodzi w skład każdego zestawu podróżnika: mini głośnik do komórki, kosmetyczka, worek żeglarski oraz USB do samochodu.

wpis

Aktualizacja

Jeden z trzech zestawów dla podróżników otrzymają:

Kamil Fil

Aleksandra Śliwińska

Anna Szczepanik
Dodatkowo mniejsze zestawy nagród otrzymają osoby, które nie do końca spełniły warunki konkursu, ale udzieliły wyjątkowo ciekawych wypowiedzi:

Anna Bojarowicz

Aleksandra Pulkowska

 

Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o przesłanie danych adresowych na nasz adres mailowy: latamyzgdanska@gmail.com.

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

4 Thoughts to “Wyniku konkursu Kamperowe Wyzwania”

 1. Agata

  Hmmm, dziwne te wasze wyniki. Ograniczacie odpowiedź konkursową do 300 znaków, a nagradzacie wypowiedzi mające ich o wiele za dużo. 300 znaków to mniej więcej tyle (cytując 3 osobę nagrodzoną): „Zdecydowanie będą to wakacje z plecakiem i autostopem. Tylko taki rodzaj podróżowania umożliwia kontakt z żywą, otaczającą nas kulturą. Podróżowanie na własną rękę zmusza do interakcji z otoczeniem. Myślę, że póki człowiek jest młody w naturalny sposób szuka właśnie takich okazji”.

  No to jak to się ma do warunków konkursowych?

  1. latamyzgdanska

   Agato,

   gdybyśmy mieli brać pod uwagę tylko odpowiedzi liczące do 300 znaków, to mielibyśmy do wyboru może z pięć odpowiedzi, dlatego postanowiliśmy przeczytać wszystkie i dokonać wyboru spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi, a było ich naprawdę sporo.

 2. Agnieszka

  Czyż nie jest to odrobinę niesprawiedliwie, w stosunku do osób, które zgodnie z zasadami udzieliły odpowiedzi na pytanie konkursowe?

  Jeśli tylko 5 osób się do nich zastosowało, to trzeba było wybierać z tych pięciu.

  Ja specjalnie modyfikowałam odpowiedź i „odrywałam” od niej kolejne kawałki, żeby zmieścić się w limicie, ale jak widzę niepotrzebnie.

  1. latamyzgdanska

   Przyznajemy, że pomysł z limitem znaków był nie do końca trafiony, ale taką formułę konkursu – dwa pytania konkursowe – wybrał nasz partner. Dopiero po zakończeniu konkursu, gdy zaczęliśmy czytać nadesłane odpowiedzi okazało się, że znaczna większość wypowiedzi przekracza liczbę znaków, a nie mogliśmy już zmienić regulaminu. Przeczytaliśmy wszystkie odpowiedzi i postanowiliśmy wybrać spośród wszystkich nadesłanych, o ile zawierały odpowiedzi na oba pytania.

Komentowanie jest wyłączone