Wygraj podróż po Azji Orient Expressem

Płać kartą World MasterCard®, zgłaszaj transakcje i przenieś się w czasie podczas podróży życia. Do wygrania są przeloty do Azji oraz podróż Orient Expressem.

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody, po dokonaniu transakcji na dowolną kwotę należy zgłosić ją przy użyciu znajdującego się na stronie www.worldpromocja.pl formularza (zakładka „Zgłoś transakcję”)

Płać kartą World MasterCard i wygraj podróż swojego życia! Zgłoś transakcję!

Transakcję można również zgłosić za pomocą telefonu komórkowego, wykorzystując aplikację o nazwie „World MasterCard”. Aplikacja dostępna jest w wersji na iPhone’a oraz telefony z systemem Android, do pobrania bezpośrednio z AppStore i Google Play oraz ze strony www.m.worldpromocja.pl, a także dostępna po zeskanowaniu QR kodu zamieszczonego na materiałach promocyjnych.

Uczestnik może dokonać dowolnej liczby zgłoszeń. Zgłoszenia do Loterii można dokonać od 1 lipca 2012 do 31 sierpnia 2012 roku.

Zwycięzca wygrywa przelot na trasie Warszawa – Bangkok oraz Singapur – Warszawa, przejazd pociągiem Eastern & Oriental Express na trasie Bangkok- Singapur (w tym 6 noclegów w pociągu), zakwaterowanie w hotelu 5-gwiazdkowym (1 nocleg w Bangkoku i 2 noclegi w Singapurze), wyżywienie, ubezpieczenie turystyczne oraz inne atrakcje przewidziane w programie wyjazdu.

Ujrzyj piękno Azji z okien Orient Expressu. Sprawdź jak! Kliknij tutaj

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment