Wiosenny Bałtyk z innej perspektywy: Wilno i Ryga od 139 PLN

W marcu możemy zaplanować podróż do dwóch krajów nadbałtyckich: podczas jednej podróży możemy zwiedzić Litwę oraz Łotwę. Z Gdańska lecimy do Rygi, a wracamy z Wilna. Z Rygi do Wilna dojedziemy autobusami Simple Express od 12 PLN. Przeloty odbywają się liniami Wizz Air oraz Ryanair, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Przeloty

Naszą podróż na Litwę oraz Łotwę możemy zaplanować w terminie 11 – 19 marca 2014 roku:

  • Wizz Air: Gdańsk – Oslo Torp 34 PLN
  • Wizz Air: Oslo Torp – Ryga 59 NOK (29 PLN)
  • Ryanair: Wilno – Oslo Rygge 39 LTL (47 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 59 NOK (29 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Od 1 grudnia na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

 

gdntrf trfrix
vnoryg ryggdn

Z Rygi do Wilna

Z Rygi do Wilna dojedziemy autobusami Simple Express od 12 PLN od osoby. W ciągu doby między Rygą a Wilnem autobusy kursują trzy razy.

rixvno

Noclegi

Przykładowe ceny noclegów: za czterodniowy pobyt w Rydze (pokój dwuosobowy w hotelu 3*) zapłacimy w sumie 336 PLN, czyli 42 PLN od osoby za dobę

>>> Sprawdź ceny noclegów w Rydze

hotelrix

Przykładowe ceny noclegów: za czterodniowy pobyt w Wilnie (pokój dwuosobowy ze śniadaniem w hotelu 2*) zapłacimy w sumie 436 PLN, czyli 55 PLN od osoby za dobę

>>> Sprawdź ceny noclegów w Wilnie

hotelvno

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment