Weekendowy wypad do Faro od 227 PLN

W kwietniu polecimy na weekend z Gdańska do Faro od 227 PLN. Wylatujemy w piątek rano do Portugalii, wracamy w poniedziałek wieczorem. Loty odbywają się liniami Wizz Air oraz Ryanair, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Naszą podróż z Gdańska do Faro możemy zaplanować w terminie 19 – 22 kwietnia 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 227 PLN w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Dortmund 24 PLN
  • Ryanair: Dortmund – Faro 21,99 EUR (92 PLN)
  • Ryanair: Faro – Oslo Rygge  21,99 EUR (92 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 34 NOK (19 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, którzy posiadają środki na koncie WIZZ.  W przypadku płatności za pomocą przelewu do podanej ceny biletu należy doliczyć 18 PLN za lot za pasażera. Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży z bagażem podręcznym. Przy płatności za pomoca karty kredytowej, do ceny doliczone zostanie 2% wartości ceny biletu.

Pomoc przy zakupie tańszych biletów Wizz Air oraz Ryanair oferują nasi czytelnicy – zajrzyj do działu Pomoc przy rezerwacji biletów!

To może Ciebie zainteresować

2 Thoughts to “Weekendowy wypad do Faro od 227 PLN”

  1. wobee

    Lepiej i taniej w kwietniu: Warszawa- Liverpool – Faro i taki sam powrót było za 160 zł. A i na dzień można do Liverpoolu za 2 funty wpaść

  2. latamyzgdanska

    Jak nasza nazwa sama wskazuje, latamy z Gdańska, nie z Warszawy 😉

Leave a Comment