Walentynkowe propozycje od 8 PLN do 99 PLN

Mamy dla Was kilka propozycji lotów na walentynkowy weekend do Skandynawii. Do Szwecji, Finlandii czy Norwegii polecimy nawet za 8 PLN w dwie strony.

Oslo Rygge za 8 PLN

Z Gdańska do Oslo Rygge dolecimy liniami Ryanair w terminie 15 – 18 luty. Za bilety zapłacimy 8 PLN w dwie strony od osoby. Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (np. Visa Electron, MasterCard PrePaid). Przy płatności kartą kredytową zostanie doliczone 2% wartości ceny biletu. Podróż tylko z bagażem podręcznym.

Turku za 84 PLN

Z Gdańska do Turku dolecimy liniami Wizz Air w terminie 15 – 17 luty. Za bilety zapłacimy 84 PLN w dwie strony od osoby. Cena zawiera opłatę manipulacyjną za płatność przelewem (18 PLN za lot za pasażera). Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Trondheim za 84 PLN

Z Gdańska do Trondheim dolecimy liniami Wizz Air w terminie 15 – 17 luty. Za bilety zapłacimy 84 PLN w dwie strony od osoby. Cena zawiera opłatę manipulacyjną za płatność przelewem (18 PLN za lot za pasażera). Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Malme za 84 PLN

Z Gdańska do Malme dolecimy liniami Wizz Air w terminie 15 – 17 luty. Za bilety zapłacimy 84 PLN w dwie strony od osoby. Cena zawiera opłatę manipulacyjną za płatność przelewem (18 PLN za lot za pasażera). Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Haugesund za 84 PLN

Z Gdańska do Haugesund dolecimy liniami Wizz Air w terminie 14 – 17 luty. Za bilety zapłacimy 84 PLN w dwie strony od osoby. Cena zawiera opłatę manipulacyjną za płatność przelewem (18 PLN za lot za pasażera). Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

Sztokholm Skavsta za 99 PLN

Z Gdańska do Sztokholmu Skavsta dolecimy liniami Wizz Air w terminie 15 – 17 luty. Za bilety zapłacimy 99 PLN w dwie strony od osoby. Cena zawiera opłatę manipulacyjną za płatność przelewem (18 PLN za lot za pasażera). Podróż tylko z małym bagażem podręcznym.

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment