Ukraina jesienią od 324 PLN

W listopadzie możemy zaplanować podróż po Ukrainie – z Gdańska lecimy do Kijowa, wracamy z Doniecka. Na Ukrainę dolecimy liniami Wizz Air, za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 324 PLN (najniższe ceny biletów dostępne są dla członków Discount Club).

Naszą podróż na Ukrainę możemy zaplanować w terminie 7 – 20 listopada 2013 roku. Z Gdańska lecimy przez Dortmund do Kijowa (Żuliany), wracamy z Doniecka przez Londyn Luton do Gdańska. Między Kijowem a Donieckiem mamy do pokonania drogą lądową ok. 700 km. Za bilety lotnicze zapłacimy w sumie 324 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Dortmund 34 PLN
  • Wizz Air: Dortmund – Kijów Żuliany 264 UAH (103 PLN)
  • Wizz Air: Donieck – Londyn Luton 332 UAH (130 PLN)
  • Wizz Air: Londyn Luton – Gdańsk 11,49 GBP (57 PLN)

Bilety Wizz Air na odcinku Gdańsk-Dortmund oraz Londyn-Gdańsk: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm).

Bilety Wizz Air na odcinku Dortmund-Kijów oraz Donieck-Londyn Luton: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy). W cenę biletu wliczony jest przewóz dużego bagażu podręcznego oraz jednej sztuki bagażu rejestrowanego.

Obrazek 3 Obrazek 4
Obrazek 5 Obrazek 6

Sprawdź ceny i zarezerwuj noclegi na Ukrainie:
>>> Wyszukiwarka najtańszych noclegów
>>> Wimdu (skorzystaj ze zniżki 40 PLN!)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment