Teneryfa za 343 PLN

W styczniu wybierzemy się na Teneryfę za 343 PLN w dwie strony. Na hiszpańską wyspę dolecimy liniami Wizz Air, Ryanair oraz Monarch, w drodze powrotnej musimy liczyć się z kilkugodzinnym nocnym oczekiwaniem na lotnisku w Luton na kolejny lot.

Naszą podróż na Teneryfę możemy zaplanować w terminie 19 – 23 stycznia 2013 roku. Za bilety zapłacimy w sumie 343 PLN w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Barcelona 22 PLN
  • Ryanair: Barcelona – Teneryfa (TFS) 24 EUR (98 PLN)
  • Monarch: Teneryfa (TFS) – Londyn Luton 53,50 EUR (218 PLN)
  • Wizz Air: Londyn Luton – Gdańsk 0,99 GBP (5 PLN)

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Przy płatności kartą kredytową zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 2% od ceny biletu.

Bilety Monarch: Cena obowiązuje przy płatności kartą debetową (np. Visa Electron) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club posiadających kartę Citibank Wizz Air i podróżujących z małym bagażem podręcznym (nowe zasady przewozu bagażu podręcznego w Wizz Air). Duży bagaż podręczny będzie nas kosztował kolejne 45 PLN od osoby w jedną stronę.

Nie posiadasz karty Citibank Wizz Air? Nie jesteś członkiem klubu Discount Club? Skorzystaj z pomocy naszych użytkowników!

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment