Wakacje nad Adriatykiem. Z Pescary do Bari

W czerwcu możemy zaplanować wakacje nad włoskim wybrzeżem Adriatyku – z Gdańska lecimy do Pescary, wracamy z Bari, a jako bonus w drodze powrotnej mamy jeszcze czas na zwiedzanie Bergamo. Tanie loty z Gdańska do Włoch oferują nam linie lotnicze Wizz Air oraz Ryanair, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku.

Przeloty z Gdańska do Włoch

Naszą podróż na włoskie wybrzeże Adriatyku możemy zaplanować w terminie 7 – 13 czerwca. Za przeloty zapłacimy w sumie 314 PLN:

  • Wizz Air: Gdańsk – Oslo Torp 34 PLN
  • Ryanair: Oslo Torp – Pescara 174 NOK (90 PLN)
  • Ryanair: Bari – Mediolan Bergamo 25,29 EUR (106 PLN)
  • Wizz Air: Mediolan Bergamo – Gdańsk 19,99 EUR (84 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

gdntrf trfpsr
bribgy bgygdn

Z Pescary do Bari

Z Pescary do Bari drogą lądową mamy do pokonania ok. 315 km. Pociągiem z Pescary do Bari dojedziemy w 3 godziny, za przejazd zapłacimy 15 EUR od osoby.

pescarabari

Noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli. Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 78 PLN zniżki (minimalna kwota rezerwacji 59 EUR).
>>> Wyszukiwarka hoteli
>>> airbnb

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment