Sztokholm Skavsta za 38 PLN

Zaplanuj podróż do Szwecji – z Gdańska do Sztokholmu Skavsta polecimy za 38 PLN w dwie strony. Przeloty odbywają się liniami Ryanair, cena dostępna dla wszystkich.

Tanie loty z Gdańska do Sztokholmu Skavsta

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.ryanair.com. Najniższe ceny biletów dostępne są w maju 2021 roku. Dostępność biletów w najniższej cenie sprawdzić można za pomocą KALENDARZA LOTÓW.

Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie bagaż podręczny o wymiarach 40 x 20 x 25 cm lub wykupić pierwszeństwo wejścia na pokład i zabrać jak dotychczas dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach (55 x 40 x 20 cm) i drugą mniejszą.

PRZYKŁADOWE REZERWACJE

Dojazd z lotniska

Z lotniska Skavsta do centrum Sztokholmu dojedziemy autobusami Flygbussarna Airport, za bilet w dwie strony zapłacimy 398 SEK (178 PLN). Można również z lotniska Skavsta dojechać autobusem miejskim do miasta Nykoping, skąd dalej do Sztokholmu dojedziemy pociągiem (od 105 SEK w jedną stronę).

Zwiedzanie Sztokholmu

Ile kosztuje weekend w Sztokholmie, co warto zobaczyć w mieście oraz jakie darmowe atrakcje znajdziemy w stolicy Szwecji – wszystkie informacje znajdziecie na tutaj.

sztokholm,cozobaczyc

Noclegi w Sztokholmie

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.Booking.com

Auto

Top