Wyprawa do Svalbardu. Z Gdańska do Longyearbyen za 924 PLN

Przygotowaliśmy specjalną propozycję dla miłośników dalekiej północy – w lipcu możemy zaplanować podróż do Svalbardu. Tanie loty z Gdańska do Svalbardu (Longyearbyen) za 924 PLN od osoby oferują nam linie lotnicze Norwegian. Przewoźnik oferuje także przeloty z Oslo Gardermoen do Longyearbyen (więcej dostępnych terminów) za 495 PLN w dwie strony.

Loty z Gdańska do Svalbardu

Bilety rezerwujemy na stronie Norwegian (klik). Loty z Gdańska do Svalbardu odbywają się z przesiadką w Oslo Gardermoen, cena 924 PLN obowiązuje przy podróży tylko z bagażem podręcznym oraz przy płatności kartą debetową. Podróżując liniami Norwegian na pokład samolotu zabierzemy bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i o maksymalnej wadze do 10kg oraz dodatkowo małą torebkę damską lub torbę z laptopem.

1 2

Z Oslo do Svalbardu

Więcej tańszych lotów do Svalbardu oferuje Norwegian bezpośrednio z Oslo Gardermoen – za przelot zapłacimy wtedy 492 PLN w dwie strony. Cena obowiązuje przy podróży tylko z bagażem podręcznym oraz przy płatności kartą debetową. Z Gdańska do Oslo Gardermoen dolecimy liniami SAS i Norwegian (kupujemy bilety osobno najpierw z Gdańska do Oslo i dalej z Oslo do Longyearbyen), do Oslo Torp dolecimy liniami Wizz Air oraz do Oslo Rygge dolecimy liniami Ryanair.

3

Noclegi

Ceny noclegów możecie sprawdzić za pomocą naszej wyszukiwarki:

>>> Sprawdź ceny noclegów w Longyearbyen

Alternatywą dla dość drogich noclegów może być pole namiotowe:

>>> Sprawdź ceny noclegów na polu namiotowym

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment