Sardynia w czerwcu. Alghero za 265 PLN

W czerwcu możemy zaplanować podróż na Sardynię za 265 PLN w dwie strony – tanie loty z Gdańska do Alghero oferują nam linie lotnicze Wizz Air oraz Ryanair, przesiadki nie wymagają nocnego oczekiwania na lotnisku. Możemy przy okazji zaplanować wypad na pobliską Korsykę – z Sardynii na Korsykę dopłyniemy promem w niecałą godzinę.

Przeloty z Gdańska do Alghero

Naszą podróż z Gdańska do Alghero możemy zaplanować w terminie 4 – 13 czerwca. Za przeloty z Gdańska do Alghero zapłacimy w sumie 265 PLN w dwie strony:

  • Wizz Air: Gdańsk – Dortmund 34 PLN
  • Ryanair: Dortmund – Alghero 15 EUR (63 PLN)
  • Ryanair: Alghero – Mediolan Bergamo 19,56 EUR (84 PLN)
  • Wizz Air: Mediolan Bergamo – Gdańsk 19,99 EUR (84 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny. Nie jesteś jeszcze członkiem Wizz Air Discount Club? Przeczytaj nasz poradnik i korzystaj z niższych cen biletów.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

Obrazek 5 dtmaho
ahobgy bgygdn

Z Sardynii na Korsykę

Promy z Sardynii na Korsykę kursują między Santa Teresa di Gallura a Bonifacio. Rozkład rejsów oraz ceny możemy sprawdzić na stronie Moby Lines. Rejs z Sardynii na Korsykę trwa niecałą godzinę.

Obrazek 1

Co warto zobaczyć?

Planujecie podróż na Sardynię? Zajrzyjcie do naszego przewodnika: co warto zobaczyć na Sardynii.

Noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli. Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 78 PLN zniżki (minimalna kwota rezerwacji 59 EUR).
>>> Wyszukiwarka hoteli
>>> airbnb

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment