Toskania wiosną. Piza za 198 PLN

Zaplanuj podróż do Włoch – z Gdańska do Pizy polecimy za 198 PLN w dwie strony. Tanie loty z Gdańska do Pizy oferują nam linie lotnicze Ryanair, cena dostępna dla wszystkich.

Przeloty z Gdańska do Pizy

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.ryanair.com. Najniższe ceny biletów z Gdańska do Pizy dostępne są w kwietniu – dostępność biletów w najniższej cenie sprawdzić można za pomocą KALENDARZA LOTÓW. Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

tanielotypiza tanielotypiza1

Co warto zobaczyć w Pizie?

Planując podróż do Pizy zajrzyjcie do naszego mini-przewodnika po mieście, gdzie znajdziecie skrót najważniejszych informacji, co warto zobaczyć w Pizie.

piza

Cinque Terre

Z Pizy możemy zaplanować wypad do Cinque Terre – pociągiem dojedziemy z Pizy do Monterosso al Mare w godzinę i 10 minut, ceny biletów zaczynają się od 9 EUR w jedną stronę; rozkład oraz ceny biletów można sprawdzić na stronie Trenitalia. Wybierasz się do Cinque Terre? Zajrzyj do naszego krótkiego przewodnika, co warto zobaczyć.

cinqueterre

Noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 79 PLN zniżki (minimalna kwota rezerwacji (59 EUR).

>>> airbnb

airbnb

Auto

2 thoughts on “Toskania wiosną. Piza za 198 PLN

  1. Skad te daty na stronie linii jest podane ze w tym terminie nie ma jeszcze lotow a wiec gdzie tego szukac

  2. Loty z Gdańska do Pizy startują 1 kwietnia i są normalnie dostępne na stronie internetowej Ryanair, można je kupić w podanych przez nas terminach.

Comments are closed.

Top