Święta i Sylwester w Paryżu. Przeloty z Gdańska na Beauvais za 108 PLN

Kto marzy o spędzeniu Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra w Paryżu? Na przełomie grudnia oraz stycznia możemy zaplanować podróż Gdańska do Paryża Beauvais za 108 PLN w dwie strony. Tanie loty z Gdańska do Paryża Beauvais oferują nam linie lotnicze Wizz Air.

Przeloty z Gdańska do Paryża

Naszą podróż z Gdańska do Paryża Beauvais za 108 PLN w dwie strony możemy zaplanować w terminie 22 grudnia – 2 stycznia:

Obrazek 3

Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest dodatkowo płatny.

Dojazd z lotniska

Z lotniska Beauvais do centrum Paryża dojedziemy autobusem za 16 EUR w jedną stronę lub 32 EUR w dwie strony. Można również skorzystać z BlaBlaCar, gdzie osoby oferują przejazd z Beauvais do Paryża od 5 EUR od osoby.

Noclegi

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli. Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji 78 PLN zniżki (minimalna kwota rezerwacji 59 EUR).
>>> Wyszukiwarka hoteli
>>> airbnb

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

One Thought to “Święta i Sylwester w Paryżu. Przeloty z Gdańska na Beauvais za 108 PLN”

 1. Stanislaw Mokrzycki

  Korzystając z sugestii ,oglądając Wasza stronę ,zaplanowałem jak dotąd dwa wyjazdy. przyjaciele ,których zabrałem ze sobą są bardzo zadowoleni.
  Planujemy dalsze eskapady.Ta strona bardzo nas inspiruje.
  Bardzo dziękujemy za Waszą obecność.
  Działalajcie ku naszemu zadowoleniu.

  Staszek 66

Leave a Comment