Nowy Jork od 1229 PLN

Tanie loty do Stanów Zjednoczonych – z Gdańska do Nowego Jorku polecimy już od 1229 PLN w dwie strony. Przeloty odbywają się liniami Norwegian z przesiadką w Norwegii.

Loty z Gdańska do Nowego Jorku

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.norwegian.com. Naszą podróż z Gdańska do Nowego Jorku możemy zaplanować w marcu 2020 roku.

Przeloty z Gdańska do Nowego Jorku odbywają się z przesiadką w Oslo Gardermoen. Podstawowa cena biletu wynosi 1229 PLN od osoby przy płatności kartą MasterCard lub Visa. W podróż możemy zabrać bagaż podręczny o wymiarach 30×20×38 cm, który trzeba umieścić pod siedzeniem. Bagaż podręczny o wymiarach 55×40×23 cm, który można umieścić w schowku nad głową, kosztuje obecnie 71 PLN w jedną stronę.

Za przewóz jednej sztuki bagażu rejestrowanego zapłacimy 240 PLN w jedną stronę. Możemy również wykupić ciepły posiłek na pokładzie – w jedną stronę będzie nas to kosztowało 112 PLN. Na pokładzie samolotu sprzedawane są tylko zimne przekąski.

Noclegi w Nowym Jorku

Najtańsze noclegi znajdziecie korzystając z naszej wyszukiwarki hoteli.


Warto również sprawdzić ofertę noclegów w serwisie airbnb – korzystając z naszego polecającego linku otrzymacie przy pierwszej rezerwacji nawet 138 PLN zniżki.

>>> Rezerwuj noclegi w airbnb

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment