Malaga w kwietniu za 314 PLN

Na początku kwietnia możemy zaplanować podróż na południe Hiszpanii – tanie loty z Gdańska do Malagi za 314 PLN w dwie strony oferują nam linie lotnicze Wizz Air oraz Ryanair z przesiadką w Niemczech oraz Norwegii. Ceny noclegów w Maladze zaczynają się od 30 PLN za dobę.

Przeloty z Gdańska do Malagi

Naszą podróż z Gdańska do Malagi możemy zaplanować w terminie 1 – 8 kwietnia:

  • Wizz Air: Gdańsk – Dortmund 34 PLN
  • Ryanair: Dortmund – Malaga 31,99 EUR (133 PLN)
  • Ryanair: Malaga – Oslo Rygge 25,99 EUR (108 PLN)
  • Ryanair: Oslo Rygge – Gdańsk 79 NOK (39 PLN)

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) i przy podróży tylko z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny jest płatny (aktualny cennik).

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Od 1 grudnia na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

gdndtm dtmagp
agpryg ryggdn

Noclegi

Za tygodniowy pobyt w Maladze zapłacimy w sumie 418 PLN, czyli 30 PLN od osoby za dobę. Jeśli po raz pierwszy będziecie rezerwować noclegi w serwisie airbnb, to korzystając z naszego linku możecie obniżyć cenę noclegu o 78 PLN.

>>> Sprawdź ceny noclegów w Maladze


hotel

Auto

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment