Londyn w czerwcu za 150 PLN

W czerwcu możemy zaplanować kilkudniowy wypad do Londynu – tanie loty z Gdańska do Londynu oferują nam linie lotnicze Wizz Air oraz Ryanair. W jedną stronę lecimy na lotnisko Luton, wracamy natomiast z lotniska Stansted.

Przeloty z Gdańska do Londynu

Naszą podróż do Londynu możemy zaplanować w terminie 11 – 17 czerwca 2014 roku:

  • Wizz Air: Gdańsk – Londyn Luton 34 PLN
  • Ryanair: Londyn Stansted – Gdańsk 22,99 GBP (116 PLN)
gdnltn stngdn

Bilety Wizz Air: Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy) oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym (o wymiarach 42 x 32 x 25 cm). Duży bagaż podręczny dodatkowo płatny.

Bilety Ryanair: Cena obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Od 1 grudnia na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

Dojazd z lotniska

Z lotniska Luton do centrum Londynu oraz z Londynu na lotnisko Stansted najtaniej dojedziemy easyBusem – ceny biletów zaczynają się od 2 GBP w jedną stronę. Do ceny należy doliczyć opłatę transakcyjną w wysokości 0,50 GBP za płatność kartami VISA oraz MasterCard (z opłaty zwalnia karta Maestro).

Noclegi

Za sześciodniowy pobyt w Londynie zapłacimy w sumie 758 PLN. Jeśli po raz pierwszy będziecie rezerwować noclegi w serwisie airbnb, to korzystając z naszego linku możecie obniżyć cenę noclegu o 78 PLN (minimalna rezerwacja 59 EUR/75 USD).

>>> Sprawdź ceny noclegów w Londynie

hotel

Co warto zobaczyć?

Planujecie podróż do Londynu? Zajrzyjcie do naszych przewodników w poszukiwaniu inspiracji:

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję?
To postaw mi kawę i wracaj po więcej tanich lotów z Gdańska :)

Korzystasz z naszych propozycji? Udało Ci się złapać fajną okazję? To postaw mi kawę :)

To może Ciebie zainteresować

Leave a Comment